Produkcja mas bitumicznych i betonów


Bardzo ważnym elementem strategicznym w działalności naszej firmy jest Wytwórnia Mas Bitumicznych w Głazowie. Produkujemy wszystkie rodzaje mieszanek mineralno-asfaltowych zgodnie z Normą PN-EN 13108. Firma wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2000 oraz Zakładową Kontrolę Produkcji.

Mieszanki są wytwarzane w zespole BENNINGHOVEN TDA 240 U służącym do suszenia i otaczania kruszywa na gorąco. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych, innowacyjność oraz wysoki poziom technologiczny to cechy, które charakteryzują naszą Wytwórnię. Nasza wytwórnia może wyprodukować 240 t/h mieszanki z betonu asfaltowego. Natomiast wytwarzanie betonu odbywa się przy użyciu nowoczesnego węzła do produkcji betonów ROME. Wydajność maszyny oscyluje w granicach 60 ton/h, co w zupełności wystarcza na potrzeby działalności przedsiębiorstwa.

Współpracujemy z Instytutem Badawczym Dróg i Mostów w Warszawie w zakresie technologii nowych nawierzchni drogowych. Naszym klientom oferujemy indywidualne podejście oraz rozwiązania dopasowane do każdego projektu.